Zobrazit online verzi
 
Newsletter České asociace cheerleaders, o.s.
 
 
Vítejte v nové sezóně 2017/18!
 

Vážení sportovci, trenéři, milovníci cheerleadingu!

Rádi bychom vás informovali, co vás letos čeká a na co se těšit! Začneme přehledem soutěží, termínů nejrůznějších školení a akcí. Představíme vám také partnery programu Benefit Plus a jejich nabídku pro vás - členy České asociace cheerleaders.

 
 
Přehled všech aktivit
 

Aktuální nabídku školení, termíny a přehled tohop co se chystá, naleznete vždy na webu ČACH v sekci "Soutěže a akce" nebo "Vzdělání".

 
 
Zobrazit přehled termínů
 
 
 
Tématem Spirit Cheer Cupu je film!
 

Spirit Cheer Cup 2017 /“SCC”/ je soutěž ve sportovním cheerleadingu, která se bude konat 18. 11. 2017 již tradičně ve Sportovní hale města Plzně - TJ Lokomotiva Plzeň

Scéna a téma letošního ročníku bude stylizovaná do filmové tématiky. (Toto téma však NENÍ nutné promítnout v soutěžních choreografiích.)

Otevíráme týmové Cheer i Performance (dříve nazýváno jako Dance) soutěžní divize a samozřejmě také tradiční a oblíbenou kategorii STORY CHEER TEAM ve všech věkových divizích. Z malých divizí budou otevřené Group Stunts. Nově otevíráme věkovou skupinu Youth, divizi pro starší začátečníky Begginer L2 a na výběr budou mít z více úrovnotsních Levelů i Junioři a Senioři.

 
Zjistit více
 
 
 
Roller Coaster Cup v Evropské lize
 

Roller Coaster Cup 2018 /“RCC”/  je soutěž ve sportovním cheerleadingu, která se bude konat 24. 3. 2018 v hale Královka v Praze na Letné.

Soutěžit se bude za rohem od kolotočů a horských drah Matějské poutě, kde si budete moci zkrátit dlouhé chvíle při čekání na soutěžní vystoupení a pořádně to roztočit ;-) Mezi halou a poutí bude zdarma jezdit shuttle bus.

V letošním roce otvíráme tradiční týmové divize v oblasti Cheer i Performance (dříve označováno jako dance) ve všech věkových skupinách a řadě nových Levelů.  Nově zařazujeme věkovou skupinu Youth a divizi pro starší začátečníky Begginer L2.

Soutěž je zařazena do České Národní Cheer Ligy a zároveň do ECU European Cheer League. Hlášenou již máme zahraniční účast z klubu Vienna Vikings ;-)

 
Zjistit více
 
 
 
Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu
 

Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu 2018 /“CZCN“/ je vrcholnou soutěží sezóny s možností kvalifikace na ECU Europeans 2018. Již sedmnáctý ročník Mistrovství ČR proběhne v sobotu 12. 5. 2018 v prostorách oblíbené haly Královka na pražské Letné. Vítězové postupových kategorií budou automaticky nominováni na ECU Europeans 2018 v Helsinkách.

Mistrovství ČR je doménou výhradně týmových Cheer a Performance divizí. Malé divize mají své finále na Národní soutěži malých divizí 2. 6. 2018.

 
Zjistit více
 
 
 
Národní soutěž malých divizí nově v červnu
 

Národní soutěž malých divizí, nově nazývaná Mistrovství ČR malých divizí, je vrcholnou soutěží malých divizí sportovního cheerleadingu. Vítězové vybraných divizí se automaticky stávají Mistry ČR 2018 v dané divizi a mohou být nominováni na ME malých divizí.

Soutěž se bude konat 2. 6. 2018 v BB areně v Praze 18 – Letňany. Letos netradičně, až po Mistrovství ČR v týmových divizích, za to s řádně vypilovanými výkony!

Soutěž je zařazena do České Národní Cheer Ligy (dále jen „CNCL").

 
Zjistit více
 
 
 
Safari Cheer Cup
 

Jedinečná a originální open air soutěž v ČR v prostředí Safari a ZOO Dvůr Králové, se bude konat v sobotu 16. 6. 2018. Můžete těšit na celou řadu standardních i nestandardních soutěžních kartegorií, zvířátka v ZOO a divoké šelmy v Safari nebo přenocování ve stanech přímo v areálu ZOO Dvůr Králové.

 
 
 
Vzdělávejme se!
 

Školení a workshopů není nikdy dost! Letos vám prinášíme širokou škálu školení, která se dotkne každé z oblastí cheerleadingu. Některé jsou věnované sportovcům jiné trenérům.

 
 
 
Tumble camp
 

Zahajte sezónu akrobatickým workshopem! Zveme vás na oblíbený Tumble camp, který se bude konat v neděli 24. 9. 2017 v gymnastické tělocvičně v Praze, Na Balkáně. Camp povedou zkušené gymnastky, trenérky a rozhodčí gymnastiky – Petra Vandělíková a Lenka Vasilevová společně s dalšími instruktory.

Camp jsme pro vás rozdělili do dvou úrovní dle výkonnosti, ať se každý může zaměřit přesně na Level a prvky, které odpovídají jeho potřebám:

9-12 hod - středně pokročilí a pokročilí
trénink akrobatických řad, čistění techniky prvků
(nutné zvládnout min. rondát)

14-17 hod - začátečníci a mírně pokročilí
trénink základních akrobatických prvků
V průběhu workshopu proběhne 45min lekce pro trenéry zaměřená na trénink akrobacie s dětmi a spottrování.

 
Zjistěte více
 
 
 
Cheer Level Clinic
 

Cheer Levels Clinic je jednodenní školení, které se bude konat v neděli 19. 11. 2017 v Praze na Strahově. Školení je určené pro trenéry a choreografy sportovního cheerleadingu. Obsahem jsou cheer levely 1-6, aktualizace pravidel pro letošní sezónu a upřesnění pojmů v cheerleadingu. Důraz bude kladen na v ČR nové levely 2 a 4. Jedná se o jedinečné školení tohoto druhu vedené v českém jazyce.

Školení povede Petra Žáková, členka Komise pro bezpečnost a pravidla ČACH, zkušená trenérka a ECU Safety porotkyně (ECU Europeans 2017, ICU Worlds 2017).

Obsah školení je koncipován podle jednotlivých oblastí cheerleadingu a postupné progrese prvků.

 
Zjistit více
 
 
 
Pom workshop s Tonym Hodgesem
 

Nabízíme vám další skvělou příležitost zatrénovat si s Tonym Hodgesem, tanečníkem, trenérem, choreografem a porotcem Cheer Dance v Praze. Můžete se zúčatnit některé z OPEN CLASS a nebo si objednat SOUKROMÝ TRÉNINK jen pro vás. Jednotlivé taneční tréninky proběhnou v neděli 19. 11. 2017 (po Spirit Cheer Cupu).

 
Zjistit více
 
 
 
Trenérské lience
 

Otevíráme pro vás třetí ročník "Trenérské licence C – Cheer", který proběhne o víkendech 6., 7., 11. 12. a 13. 1. 2018 v Praze.

 
Zjistit více
 
 
 
Kurz první pomoci ve sportu
 

Školení První pomoc ve sportu - specializace cheerleding, je organizované ve spolupráci s Červeným křížem. Bude se konat 3. 3. 2018 v Praze. Školení je určeno pro trenéry a asistenty trenérů  cheerleadingu za účelem zajištění bezpečnosti při trénincích a sportovních aktivitách a zajištění podání odborné první pomoci v případě zranění či jiného poškození zdraví. 

Školení PPvS je povinnou součastí licence třetí třídy trenér cheerleadingu.

Toto školení je akceptováno v Evropské unii.

 
Zjistit více
 
 
 
Galavečer
 

Společný Galavečer České asociace cherleaders a České asociace ameriského fotbalu se i letos ponese v slavnostním duchu a vyhlášní těch nejlepších sportovců a trenérů roku 2017. Akce se bude konet 10. 2. 2018 v Praze.

Nominace do ankety Sportovec a trenér roku můžete zasílat v listopadu 2017.

 
 
 
 
Czech Summer Camp 2018
 

V létě 2018 se můžete těšit na intenzivní stuntový a akrobatický kemp, jež povede opět skvělý trenér a instruktor Mika Pennanen (Finsko), světový šampion v kategorii Partner Stunt! Pomáhat mu budou zkušení cheerleaders a trenéři z ČR, kteří jsou součástí projektu CN/CT Masters. Letní kemp 2018 bude tentokrát nově rozdělen do dvou samostatných dvoudenních kempů, a to odděleně pro Peewees a Youth kategorii, a dále pro Junior a Senior. Stunty a akrobacie budou přímo věnované jednotlivým Levelům a přizpůsobené výkonnosti účastníků a jejich individuálním požadavkům. Neváhejte a pojďte si užít letní dny plné cheerleadingu a rozjet si tak skvěle novou sezonu s jedinečným kempem České asociace cheerleaders!

Termín konání: 

9. - 10. 8. 2018 Peewee + Youth

11.- 12. 8. 2018 Junior + Senior

 
Zjistit více
 
 
 
Reprezentuj svou zemi!
 

Konkurzy a tréninky reprezentačních týmů CN/CT:

Tryouts Senior, Junior, Masters – 7. - 8. 10. 2017

Tréninky Senior, Junior - 04. - 05. 11. 2017, 16. - 17. 12. 2017, 03. - 04. 2. 2018, 10. - 11. 3. 2018, 07. - 08. 4. 2018

 
 
 
 
Nabídka Benefit programu
 

Nabídka a zvýhodněné ceny partnerů ČACH pro členy České asociace cheerleaders. Aktuální nabídgu programu naleznete na webu ČACH.
Letos můžete čerpat slevy/výhody např. v prodejnách Adidas a LionSports, Tejpy.cz, Spirit Cheer Shop, Exit Room, AirGym, Jump Park, na služby Fut Gear nebo AS Brands.

Mezi nové benefity patří akční nabídka na pompomy od CheeTwirl.cz.

 
Zjistit více
 
 
Sleduj Českou asociaci cheerleaders a buď v obraze
 

web             www.cach.cz

Facebook     https://www.facebook.com/Ceska-asociace-cheerleaders-CACH-272392776079

Youtube       https://www.youtube.com/channel/UC7BbWi_g4btU0_1TGn8ZHcg

Vimeo         https://vimeo.com/czechcheerassociation

Zonerama   https://www.zonerama.com/CACH

CNCT          https://www.facebook.com/CNCTLions

Insta           https://www.instagram.com/cach_life

 
 
Přejít na web CACH.cz
 
 
Pokud si již nepřejete dostávat tento email, odhlašte se zde.
Copyright © 2018 Česká asociace cheerleaders, o.s.